Mogelijke hulp door onderstaande instanties

Direct nodig hulp

Organisatie Internetadres
Stichting Present voor Corona-hulp https://stichtingpresent.nl/hilversum/ coronahulp

Inloophuizen / Nachtopvang / Begeleiding

Organisatie Internetadres
Kwintes-Daklozenopvang De Cocon,
Neuweg 95 Hilversum 035-646 03 00
www.kwintes.nl/daklozenopvang-de-cocon/
Kwintes Crisisopvang De Vluchtheuvel,
Neuweg 95 Hilversum 035-623 18 07
www.kwintes.nl/crisisopvang-de-vluchtheuvel
Kwintes Dagaktiviteiten Pakaan,
Neuweg 89 Hilversum 035-646 03 02
www.pakaan.net
Kwintes Dag- en nachtopvang,
Smallepad 4 Amersfoort 033-465 96 88
www.detelefoongids.nl/dak-en-thuislozen---
Kwintes Inloop-servicepunt
Wijkhuis de Driehoek, Woestijgerweg 3
Amersfoort 033-467 21 40 - 0800-594 68 37
www.wijkhuisdedriehoek.nl
Passantenverblijf, Arnhemseweg 148
Amersfoort 033-465 51 70
www.sociaal24.nl/bedrijf-passantenverblijf
Slaaphuizen Noiz, Keulsekade 37
Utrecht 030-251 72 80
www.tussenvoorziening.nl
De Sleep Inn, Jansveld 51
Utrecht 030-231 53 26
www.tussenvoorziening.nl/hulp-nodig/opvang/
Stoelenproject, Marnixstraat 248
Amsterdam 020 494 57 27
www.stoelenproject.nl
De Tweede Mijl, Willemsstraat 39
Amsterdam 020-623 28 28
www.detweedemijl.nl
Stem in de Stad, Nieuwe Groenmarkt 22
Een gastvrije plek in het hart van
Haarlem 023-534 28 91
www.stemindestad.nl
Leger des Heils, Dak- en thuislozen met psychiatrische problematiek -
Sociaal Pension Zaanerf Westzijde 410
Zaandam 075 631 86 94
www.legerdesheils.nl/adressen

Woongemeenschappen / Tijdelijk Wonen

Organisatie Internetadres
Stichting Lichtpunt te Kollumerzwaag www.lichtpuntinfo.nl
Sichting Nehemia te Heerhugowaard www.nehemiazorg.nl
Huize Norel te Epe www.ontmoeting.org
Stichting Exodus Nederland www.stichtingexodus.nl
Oudezijds 100 te Amsterdam www.oudezijds100.nl
Emmaus Utrecht www.emmaus-utrecht.nl
Emmaus Den Haag www.emmaus.nl
Het Passion - Time Outvoorziening voor dak- en thuislozen www.hetpassion.nl

Ondersteunende organisaties

Organisatie Internetadres
Labyrint: Organisatie voor familieleden en direct
betrokkenen van Psychiatrische patienten
www.labyrint-in-perspectief.nl
Ypsilon: Vereniging voor familieleden van
mensen met schizofrenie of een psychose
www.ypsilon.org
Vereniging Anoiksis www.anoiksis.nl
Voedselbank Gooi www.voedselbankgooi.nl
I S P Informatie Steun Punt www.informatiesteunpunt.nl
Zorgvragers Organisatie GGZ Midden Holland www.zogmh.nl

Preventie en voorlichting

Organisatie Internetadres
Alcohol Voorlichting en Preventie www.alcoholvoorlichting.nl
Alcohol Informatie www.alcoholinfo.nl
Anonieme Alcoholisten www.aa-nederland.nl
De kater komt later www.dekaterkomtlater.nl
Alcohol Startpagina http://alcohol.pagina.nl
Stichting Voorkom www.voorkom.nl
Trimbos Instituut www.trimbos.nl
Drugs Startpagina drugs.pagina.nl
Drrugs Informatie www.drugsinfo.nl

Professionele Hulpverlening

Organisatie Internetadres
De Hoop Dordrecht www.dehoop.org
Jellinek Alcohol Drugs en Gokken www.jellinek.nl
De Wending (alcohol) www.dewending.org
MCI Utrecht www.mcichurch.nl
Initiatiefgroep 'Francasa' www.francasa.nl

Diversen

Organisatie Internetadres
Parnassia www.parnassia.nl
Stichting De Brug www.stdebrug.nl
Stichting Terwille www.terwille.nl
GGZ Centraal www.ggzcentraal.nl
Afkicken Startpagina http://afkicken.startbewijs.nl

Weer terug naar het begin